Location : Home > C > C0805X154K5RACTU
C0805X154K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X154K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X154K5RACTU CAP CER 0.15UF 50V 10 X7R 0805 808600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805X154K5RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805X154K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.15uF 10 C0G 080 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com