Location : Home > C > C0805S472K5RACTU
C0805S472K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805S472K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805S472K5RACTU RoHS Compliant 38164 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0805S472K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 4700pF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805S472K5RACTU CAP CER 4700PF 50V 10 X7R 0805 780100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.