Location : Home > C > C0805S222K1RACTU
C0805S222K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0805S222K1RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0805S222K1RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0805S222K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805S222K1RACTU CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0805 1358800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805S222K1RACTU RoHS Compliant 37854 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0805S222K1RACTU standard package with RoHS 45780 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805S222K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200pF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com