Location : Home > C > C0805S102M5RACTU
C0805S102M5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0805S102M5RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0805S102M5RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0805S102M5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805S102M5RACTU CAP CER 1000PF 50V 20 X7R 0805 1414200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805S102M5RACTU RoHS Compliant 38084 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0805S102M5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 20 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com