Location : Home > C > C0805L106K8PACTU
C0805L106K8PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805L106K8PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805L106K8PACTU CAP CER 10UF 10V 10 X5R 0805 693300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805L106K8PACTU CAP CER 10UF 10V 10 X5R 0805 798500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805L106K8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 10uF 10 X5R Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805L106K8PACTU CAP CER 10UF 10V 10 X5R 0805 798500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805L106K8PACTU CAP CER 10UF 10V 10 X5R 0805 693300 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited