Location : Home > C > C0805F683M1RACTU
C0805F683M1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805F683M1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805F683M1RACTU CAP CER 0.068UF 100V X7R 0805 1403200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805F683M1RACTU CAP CER 0.068UF 100V X7R 0805 774200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805F683M1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 68000pF X7R 20 L 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com