Location : Home > C > C0805F393K1RACTU
C0805F393K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805F393K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805F393K1RACTU CAP CER 0.039UF 100V X7R 0805 791800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805F393K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 39000pF X7R 10 L 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.