Location : Home > C > C0805C822K5RALTU
C0805C822K5RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C822K5RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C822K5RALTU CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0805 702100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C822K5RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 8200pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C822K5RALTU CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0805 592100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C822K5RALTU CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0805 1252100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com