Location : Home > C > C0805C821M1RACTU
C0805C821M1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C821M1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C821M1RACTU CAP CER 820PF 100V 20 X7R 0805 594700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C821M1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 820pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.