Location : Home > C > C0805C821J1GACTU
C0805C821J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C821J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C821J1GACTU RoHS Compliant 37364 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0805C821J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 820pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C821J1GACTU CAP CER 820PF 100V 5 NP0 0805 701700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.