Location : Home > C > C0805C750J5GACTU
C0805C750J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C750J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C750J5GACTU CAP CER 75PF 50V 5 NP0 0805 602500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C750J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 75pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.