Location : Home > C > C0805C682KBRACTU
C0805C682KBRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C682KBRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C682KBRACTU CAP CER 6800PF 630V 10 X7R 0805 685800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C682KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6800pF 630V 10 Tol X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C682KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6800pF 630V 10 Tol X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.