Location : Home > C > C0805C682K2RALTU
C0805C682K2RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C682K2RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C682K2RALTU CAP CER 6800PF 200V 10 X7R 0805 1000500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C682K2RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 6800pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C682K2RALTU CAP CER 6800PF 200V 10 X7R 0805 890500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C682K2RALTU CAP CER 6800PF 200V 10 X7R 0805 1538500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com