Location : Home > C > C0805C681KBRACTU
C0805C681KBRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C681KBRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C681KBRACTU CAP CER 680PF 630V 10 X7R 0805 690100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C681KBRACTU CAP CER 680PF 630V 10 X7R 0805 1228100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C681KBRACTU CAP CER 680PF 630V 10 X7R 0805 580100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C681KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts680pF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd