Location : Home > C > C0805C681J1RACTU
C0805C681J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C681J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C681J1RACTU CAP CER 680PF 100V 5 X7R 0805 988500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C681J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 680pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.