Location : Home > C > C0805C680JCRACTU
C0805C680JCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C680JCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C680JCRACTU CAP CER 68PF 500V 5 X7R 0805 690600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C680JCRACTU CAP CER 68PF 500V 5 X7R 0805 1228600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C680JCRACTU CAP CER 68PF 500V 5 X7R 0805 580600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C680JCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 68pF 5 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd