Location : Home > C > C0805C621J5GACTU
C0805C621J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C621J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C621J5GACTU CAP CER 620PF 50V 5 NP0 0805 612200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C621J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 620pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.