Location : Home > C > C0805C561K8RACTU
C0805C561K8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C561K8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C561K8RACTU CAP CER 560PF 10V 10 X7R 0805 1324500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C561K8RACTU CAP CER 560PF 10V 10 X7R 0805 698200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C561K8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 560pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C561K8RACTU CAP CER 560PF 10V 10 X7R 0805 688200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com