Location : Home > C > C0805C560K5GACTU
C0805C560K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C560K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C560K5GACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C0805C560K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 56pF C0G 10 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C560K5GACTU CAP CER 56PF 50V 10 NP0 0805 1504700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C560K5GACTU CAP CER 56PF 50V 10 NP0 0805 887700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.