Location : Home > C > C0805C510G5GACTU
C0805C510G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C510G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C510G5GACTU CAP CER 51PF 50V 2 NP0 0805 889800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C510G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 51pF C0G 2 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C510G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 51pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.