Location : Home > C > C0805C472K1RALTU
C0805C472K1RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C472K1RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C472K1RALTU CAP CER 4700PF 100V 10 X7R 0805 995200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C472K1RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4700pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C472K1RALTU CAP CER 4700PF 100V 10 X7R 0805 885200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C472K1RALTU CAP CER 4700PF 100V 10 X7R 0805 1545200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com