Location : Home > C > C0805C472F5GACTU
C0805C472F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C472F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C472F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF 1 C0G 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C472F5GACTU CAP CER 4700PF 50V 1 NP0 0805 700000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C472F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C0805C472F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd