Location : Home > C > C0805C471M5GACTU
C0805C471M5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C471M5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C471M5GACTU CAP CER 470PF 50V 20 NP0 0805 595200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C471M5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 470pF C0G 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.