Location : Home > C > C0805C392K1RACTU
C0805C392K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C392K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C392K1RACTU CAP CER 3900PF 100V 10 X7R 0805 890900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C392K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 3900pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.