Location : Home > C > C0805C391J3RACTU
C0805C391J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C391J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C391J3RACTU CAP CER 390PF 25V 5 X7R 0805 800600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C391J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 390pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.