Location : Home > C > C0805C334K5RACAUTO
C0805C334K5RACAUTO
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C334K5RACAUTO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C334K5RACAUTO CAP CER 0.33UF 50V 10 X7R 0805 891000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C334K5RACAUTO CAP CER 0.33UF 50V 10 X7R 0805 996200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C334K5RACAUTO Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.33uF 50volts 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C334K5RACAUTO CAP CER 0.33UF 50V 10 X7R 0805 996200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C334K5RACAUTO CAP CER 0.33UF 50V 10 X7R 0805 891000 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited