Location : Home > C > C0805C332K5GACTU
C0805C332K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C332K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C332K5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0805C332K5GACTU CAP CER 3300PF 50V 10 NP0 0805 687700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C332K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3300pF 10 C0G 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C332K5GACTU CAP CER 3300PF 50V 10 NP0 0805 677700 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF-C-5AS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Green 0.075" (1.91mm) 5' (1.52m)