Location : Home > C > C0805C332K4RACTU
C0805C332K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C332K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C332K4RACTU CAP CER 3300PF 16V 10 X7R 0805 1325400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C332K4RACTU CAP CER 3300PF 16V 10 X7R 0805 699100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C332K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 3300pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.