Location : Home > C > C0805C332JARACTU
C0805C332JARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C332JARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C332JARACTU CAP CER 3300PF 250V 5 X7R 0805 914500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C332JARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 0.0033uF 5 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C332JARACTU CAP CER 3300PF 250V 5 X7R 0805 904500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C332JARACTU CAP CER 3300PF 250V 5 X7R 0805 1549800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C332JARACTU CAP CER 3300PF 250V 5 X7R 0805 12560 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor