Location : Home > C > C0805C332F3GALTU
C0805C332F3GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C332F3GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C332F3GALTU CAP CER 3300PF 25V 1 NP0 0805 677100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C332F3GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 3300pF C0G 1 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C332F3GALTU CAP CER 3300PF 25V 1 NP0 0805 581900 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.