Location : Home > C > C0805C330J4GACTU
C0805C330J4GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C330J4GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C330J4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 33pF C0G 5 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C330J4GACTU CAP CER 33PF 16V 5 NP0 0805 1339000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C330J4GACTU CAP CER 33PF 16V 5 NP0 0805 703700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C330J4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 33pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.