Location : Home > C > C0805C272J5GACTU
C0805C272J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C272J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C272J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2700pF 5 C0G 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C272J5GACTU CAP CER 2700PF 50V 5 NP0 0805 1217000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com