Location : Home > C > C0805C271K1GACTU
C0805C271K1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C271K1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C271K1GACTU CAP CER 270PF 100V 10 NP0 0805 595900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C271K1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 270pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.