Location : Home > C > C0805C270GDGACTU
C0805C270GDGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C270GDGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C270GDGACTU CAP CER 27PF 1KV 2 NP0 0805 1233400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C270GDGACTU CAP CER 27PF 1KV 2 NP0 0805 577400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C270GDGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 27pF C0G 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com