Location : Home > C > C0805C225M8RACTU
C0805C225M8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C225M8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C225M8RACTU CAP CER 2.2UF 10V 20 X7R 0805 695100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C225M8RACTU CAP CER 2.2UF 10V 20 X7R 0805 589900 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C225M8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF X7R 20 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd