Location : Home > C > C0805C221KCRACTU
C0805C221KCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C221KCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C221KCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 220pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C221KCRACTU CAP CER 220PF 500V 10 X7R 0805 596600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C221KCRACTU standard package with RoHS 46080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.