Location : Home > C > C0805C221K5GALTU
C0805C221K5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C221K5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C221K5GALTU CAP CER 220PF 50V 10 NP0 0805 1335500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C221K5GALTU CAP CER 220PF 50V 10 NP0 0805 709200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C221K5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C221K5GALTU CAP CER 220PF 50V 10 NP0 0805 699200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com