Location : Home > C > C0805C221JCRACTU
C0805C221JCRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C221JCRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C221JCRACTU CAP CER 220PF 500V 5 X7R 0805 908400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C221JCRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 220pF 5 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C221JCRACTU CAP CER 220PF 500V 5 X7R 0805 798400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C221JCRACTU CAP CER 220PF 500V 5 X7R 0805 1446400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com