Location : Home > C > C0805C221F5GALTU
C0805C221F5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C221F5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C221F5GALTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0805C221F5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF C0G 1 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C221F5GALTU CAP CER 220PF 50V 1 NP0 0805 1313200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C221F5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C0805C221F5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd