Location : Home > C > C0805C182F5GALTU
C0805C182F5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C182F5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C182F5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1800pF C0G 1 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C182F5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1800pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C0805C182F5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1800pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C182F5GALTU CAP CER 1800PF 50V 1 NP0 0805 586200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C182F5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1800pF C0G 1 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd