Location : Home > C > C0805C180M3GACTU
C0805C180M3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C180M3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C180M3GACTU CAP CER 18PF 25V 20 NP0 0805 1221200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C180M3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 18pF C0G 20 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd