Location : Home > C > C0805C154M3RACTU
C0805C154M3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C154M3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C154M3RACTU CAP CER 0.15UF 25V 20 X7R 0805 1349800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C154M3RACTU CAP CER 0.15UF 25V 20 X7R 0805 693800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805C154M3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.15uF X7R 20 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com