Location : Home > C > C0805C151J3GACTU
C0805C151J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C151J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C151J3GACTU CAP CER 150PF 25V 5 NP0 0805 1420100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C151J3GACTU CAP CER 150PF 25V 5 NP0 0805 914800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C151J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 150pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C151J3GACTU CAP CER 150PF 25V 5 NP0 0805 904800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com