Location : Home > C > C0805C123K4RACTU
C0805C123K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C123K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C123K4RACTU CAP CER 0.012UF 16V 10 X7R 0805 907500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C123K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 12000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.