Location : Home > C > C0805C122J5GACTU
C0805C122J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C122J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C122J5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0805C122J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1200pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C122J5GACTU CAP CER 1200PF 50V 5 NP0 0805 8000 Kemet 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
C0805C122J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1200pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C0805C122J5GACTU standard package with RoHS 45540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0800514:V Cables, Wires - Management Markers TERM BLOCK MARKER
SO63-1-55-26-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 26 AWG LEAD