Location : Home > C > C0805C121J1GALTU
C0805C121J1GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C121J1GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C121J1GALTU CAP CER 120PF 100V 5 NP0 0805 1327900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C121J1GALTU CAP CER 120PF 100V 5 NP0 0805 701600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C121J1GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 120pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C121J1GALTU CAP CER 120PF 100V 5 NP0 0805 691600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com