Location : Home > C > C0805C104K3RALTU
C0805C104K3RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C104K3RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C104K3RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.1uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C104K3RALTU CAP CER 0.1UF 25V 10 X7R 0805 791300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C104K3RALTU standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.