Location : Home > C > C0805C103G5GACTU
C0805C103G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C103G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C103G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.01uF 2 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C0805C103G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.01uF 2 C0G 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C103G5GACTU CAP CER 10000PF 50V 2 NP0 0805 681000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.