Location : Home > C > C0805C102K5RAC7411
C0805C102K5RAC7411
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C102K5RAC7411 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C102K5RAC7411 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C102K5RAC7411 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C0805C102K5RAC7411 CAP CER 1000PF 50V 10 X7R 0805 693400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C102K5RAC7411 CAP CER 1000PF 50V 10 X7R 0805 588200 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0805C102K5RAC7411 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd