Location : Home > C > C0805C101M1GACTU
C0805C101M1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C101M1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C101M1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF C0G 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805C101M1GACTU CAP CER 100PF 100V 20 NP0 0805 1244500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C101M1GACTU CAP CER 100PF 100V 20 NP0 0805 609200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.